اجاره آپارتمان دوبلکس

اجاره آپارتمان دوبلکس 021moble.com

در میان انواع خانه ها ، خانه های دوبلکس متقاضیان ویژه خود را دارند ، خرید خانه های دوبلکس همیشه یکی از گزینه های گران خرید خانه به شمار می رود پس باید با آگاهی کامل و در نظر گرفتن شرایط این سبک خانه ها از خرید آن ها صرف  نظر کنیم .

خانه های دوبلکسی آپارتمان مبله ای با متراژ بالا هستند که درون یک واحد دو طبقه به یک سبک و دیزاین پلکانی به هم متصل شده است که یا به صورت دوبلکس و یا به صورت نیمه دوبلکس ساخته می شوند .

طراحی و ساخت خانه های دوبلکس هزینه ی زیادی می برد و برای هر گوشه از خانه طراحی خاصی انجام می شود که باعث زیبایی در سبک ساخت این نوع خانه ها می شود.

خانه های دوبلکس هم به صورت ویلایی هم به صورت یک واحد آپارتمان چند طبقه یافت می شود.

منطقه های دوبلکس نشین تهران

در تهران تعداد خانه های دوبلکس بسیار زیاد است،تجمع خانه های دوبلکس در شمال شهر تهران است گرچه در مناطق دیگر هم وجود دارد.

خرید این قبیل از خانه هام بسیار گران است و بهترین راه برای استفاده و لذت بردن  در خانه ای رویایی اجاره آپارتمان مبله و دوبلکس است.

اجاره آپارتمان دوبلکس

موارد موثر در قیمت اجاره خانه های دوبلکس:

داشتن یا نداشتن امکانات رفاهی ضروری :متراژ خانه، پارکینگ سند دار، آسانسور،انباری 

موارد دیگر :

  • پاسیو
  • استخردار
  • سازه ساختمان
  • نما و ویو شهر
  • تک واحدی
  • حیاط خلوت و ....

خانه های دوبلکس فضلی بسیار مناسبی برای طراحی و دکوراسیون داخلی ایجاد می کنند گرچه خانه های دوبلکسی که در آرشیو ما  برای اجاره موجود هستند همگی مبله شده (اجاره آپارتمان مبله در تهران) اجاره داده می شوند.

برای اجاره روزانه آپارتمان مبله یا اجاره سوئیت مبله در تهران به صورت طولانی مدت و اجاره واحد های دوبلکس با ما تماس بگیرید تا از تمامی خانه های دوبلکس آماده اجاره مطلع شوید.

 

 

خواندن 2205 دفعه

نظر خود را ثبت کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

طراحی و توسعه :نونگار پردازش
طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت