اجاره روزانه آپارتمان مبله

ما با ارائه بهترین آپارتمان‌ها و خانه‌ها با قیمتی مناسب همواره به دنبال کسب رضایت مشتریان خود هستیم. اگر به دنبال اجاره روزانه آپارتمان مبله یا منزل مبله هستید می‌توانید به راحتی سوئیت یا منزل دلخواه خود را در 021Moble پیدا کنید. همچنین در صورتی که قصد دارید سوئیت مبله یا آپارتمان مبله خود به صورت روزانه یا چند روزه اجاره دهید، به راحتی می‌توانید در وب سایت ما این کار را انجام دهید.

منزل یا سوئیت خود را با شرایط و قیمت دلخواه و البته معقول در صفحه ثبت آگهی رایگان، آگهی کنید. شرایط اجاره روزانه خانه در تهران می‌تواند بنا به میل صاحب خانه متفاوت باشد. اما به طور کلی شرایط عمومی آن در ادامه این مطلب توضیح داده شده است. شما هموطنان عزیز می‌توانید برای هماهنگی بیشتر با صاحبین منازل در مورد شرایط دلخواه یا خواسته‌های خود صحبت کنید.

 

برای جست و جو بین سوئیت‌ها و آپارتمان‌های مبله اینجا کلیک کنید.

 

چرا اجاره روزانه آپارتمان مبله؟ 

حال این سوال مطرح است که اجاره خانه به صورت روزانه چه مزیتی برای کسی که آپارتمان را اجاره می‌کند دارد؟ اجاره روزانه آپارتمان‌های مبله می تواند برای افرادی که به تهران مسافرت یا مهاجرت می کنند بسیار مفید باشد. بعضی از افراد برای ماموریتی کاری به تهران می آیند و نمی‌خواهند که هزینه ی اضافی صرف اقامت در هتل را بدهند و ترجیح می دهند که آپارتمان مبله ای برای یک یا چند روز در تهران اجاره کنند که کاملا منطقی و معقول است. در ادامه در خصوص شرایط اجاره روزانه خانه در تهران بیشتر توضیح داده‌ شده است.

اجاره روزانه آپارتمان مبله

تمامی آپارتمان های مبله که در 021Moble مشاهده می‌کنید، دارای ملزومات یک خانه از جمله وسایل و اثاثیه و آشپزخانه هستند.

توجه به قوانین مالک برای اجاره روزانه آپارتمان مبله

فرض را بر این بگیریم که شما آپارتمانی برای یک روز اجاره می کنید و قصد دارید که در آن یک مهمانی برگزار کنید ، قبل از اینکه تمام هزینه اجاره آپارتمان مبله در تهران را پرداخت کنید ، از قوانین و شرایط مالک مطلع شوید بعضی از مالکین مخالف این کار در ملک خود هستند. همچنین برخی از مالکین دوست ندارند که حیوانان از جمله سگ و گربه وارد منزل شوند حتما قبل از اجاره آپارتمان های مبله اطلاعات کامل را به دست بیاورید.

اما اگر اشتباها به ملک اجاره شده آسیب برسانید یعنی ،گوشه‌ای از مبل را پاره کنید،چیزی در لوله فاضلاب بیندازید و فرش خانه را بسوزانید ، مجسمه گران‌قیمتی را بشکنید؛ در این صورت باید ازجیب خودتان آن وسیله را تعمیر یا تعویض کنید..

نحوه اجاره روزانه آپارتمان در تهران

شما می توانید در شهر تهران به مدت یک روز آپارتمان دلخواه خود را به صورت مبله اجاره کنید.

پس اگر قصد  اجاره سوئیت مبله یا اجاره آپارتمان مبله در تهران را دارید به سایت www.021moble.com مراجعه کنید و این کار را به صورت آنلاین انجام دهید.

به این شکل که وارد سایت شده و آپارتمان های قابل اجاره در تهران را همراه با اطلاعات کامل در مورد منطقه ، متراژ ، امکانات و قیمت به همراه عکس مشاهده می کنید و وقتی گزینه ی مورد نظر را انتخاب کردید برای اجاره به مشاوران 021 مبله تماس بگیرید .

سوالات متداول :

شرایط اجاره روزانه آپارتمان مبله چیست؟

انتخاب و رزرو اپارتمان مبله مورد نظر حداقل یک روز قبل از ورود. در صورت پر نبودن آپارتمان مورد نظر، در همان روز نیز می‌شود رزرو خود را انجام داد.

مدارک لازم برای اجاره آپارتمان مبله در تهران چیست؟

ارائه مدارک شناسایی لازم و معتبر. همچنین مدارک ممحرمیت برای زوجین

چرا اجاره روزانه آپارتمان مبله ؟

1.آپارتمان مبله تمام امکانات رفاهی از جمله وسایل آشپزی را دارد می باشد در حالی که هتل اینگونه نمی باشد.

2.ورود و خروج در آپارتمان مبله راحتتر و بی در دسر تر می باشد.

3.آزادی عمل(راحتی) مهمانان و مسفران عزیز در آپارتمان مبله نسبت به هتل مسلما بیشتر می باشد

خواندن 1902 دفعه

نظر خود را ثبت کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

طراحی و توسعه :نونگار پردازش
طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت