هتل یا هتل اپارتمان کدام بهتر است؟

هتل یا هتل آپارتمان کدام بهتر است؟


به طور معمول هتل مکانی لوکس و با امکانات و سرویس های متعدد برای اقامت چند روزه است امکانات هتل مثل رستوران ،استخر ، اتاق بازی ، کافی شاپ ، ماساژ و .... است .


حال اگر همین امکانات را کاهش دهیم آن را هتل آپارتمان می نامند. کاهش امکانات به این منظور نیست که از کیفیت کاسته شود فقط امکانات اضافی حذف شده و واحدی مستقل مانند خانه در اختیار شما قرار

میگیرد.


هتل آپارتمان ها مکانی برای اقامت در زمان سفر هستند . در واقع آپارتمان مبله ای است که دارای واحد های جداگانه هستند یعنی مسافران می توانند با اجاره سوئیت مبله یک واحد با تمام امکانات از جمله وسایل

آشپزخانه را در اختیار داشته باشند و خودشان آشپزی انجام دهند.


تفاوت اصلی هتل آپارتمان ها یا سوئیت ها با هتل های لوکس در وجود امکانات آشپزخانه و راحتی اقامت در آن ها است که حس خانه را منتقل می کند.


قیمت اجاره هتل آپارتمان


قیمت اجاره هتل آپارتمان معمولا از هتل های دیگر ارزان تر است و نسبت به هتل های 5 ستاره بسیار پایین تر بوده و با همین قیمت مناسب امکانات یک آپارتمان مبله را با تمام امکانات در اختیار قرار می دهد.


مدت زمان اقامت در هتل آپارتمان ها


اقامت در هتل آپارتمان شباهت زیادی به اجاره روزانه آپارتمان مبله یا اجاره آپارتمان مبله در تهران دارد در هر دو که قرار داد اجاره ای وجود ندارد و مسافر هر زمانی که بخواهد می تواند تسویه نموده و آنجا را ترک کند.

مدت زمان اقامت در آپارتمان مبله از یک روز تا چند روز و تا چند ماه متغیر است.


021 مبله با کادر مجرب خود به شما عزیزان در زمینه های اجاره انواع اقامتگاه ها اطلاعات می دهد همچنین اگر قصد اجاره آپارتمان مبله را دارید با ما تماس بگیرید.

خواندن 325 دفعه

نظر خود را ثبت کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

طراحی و توسعه :نونگار پردازش
طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت