انواع سرویس هتل ها

انواع سرویس اقامتگاه ها و و شرایط این سرویس ها

حتما در سفر های خود به تنوع سرویس ها در اقامتگاه خود توجه کرده اید.

هر هتل چند نوع سرویس دارد 021 مبله برای آشنایی بهتر شما با سرویس ها شرایط اجاره سوئیت مبله امکانات آن و اجاره آپارتمان مبله در تهران یا اجاره روزانه آپارتمان مبله همراه شماست تا آن ها را با هم بررسی کنیم .

انواع سرویس اقامتگاه ها :

RO:room only

 

 

به افرادی که فقط اتاق اجاره کرده اند سرویس RO تعلق می گیرد این سرویس بدون هیچ گونه وعده غذایی است.

BB: Bed & Breakfast

 

در واقع به اتاق همراه با تخت و یک وعده صبحانه در روز را می گویند. در میان این سرویس ها اقامتگاه های b&b محلی بهتر هستند و نزدیک ترین گزینه به زندکی هر فردی است که به صورت یک آپارتمان مبله در اختیار مسافر قرار می گیرد. به طور معمول اقامتگاه های b&b به نیاز های اتاق و صبحانه مهمان مسئول است و توجه می کند . هتل ها در اراِئه کیفیت این نوع اقامتگاه با هم متفاوت هستند. در اقامتگاه های B&b شما می توانید از صبحانه های متنوع هتل استفاده کنید

(HB:half board(breckfast and dinner

 

این سرویس معروف به سرویس نیمه تخته است زیرا فقط داری صبحانه و شام است اگر چه این سرویس در بعضی کشور ها یک وعده صبحانه و یک وعده ناهار است این سرویس بسته به نوع هتل تغییر می کند.

FB:full board (breckfast lunch and dinner

 

سرویس کامل یا فول که شامل اتاق ، صبحانه ، ناهار و شام است.

hhh

ALL inclusive این سرویس اتاق همراه با تمام وعده های غذایی شامل صبحانه ، ناهار ، شام و .... است . این سرویس را هتل های ساحلی مانند کوش آداسی ، مارماریس ، آنتالیا و .... بیشتر ارائه می دهند بسته به نوع و شرایط هتل در برخی از آن ها سرویس هایی مانند جت اسکی ، اسکی روی آب ، ماساژ و ... برای یک بار در طول اقامت رایگان است.

مسافرینی که کودک به همراه دارند به آن ها تخت خواب کودک می دهند به این دلیل که تخت خواب بزرگسالان برای بچه ها مناسب نیست این نوع تخت ها به اتاق اضافه می شوند و خدمات اضافی به حساب مسافر منظور می شود.

کودکان دو تا شش سال که به این رنج سن تخت تعلق نمی گیرد. کودکان بین شش تا دورازده سال که معمولا در هتل ها به آن ها تخت از نوع سفری اختصاص می یابد.

برای مشاهده موارد موجود جهت اجاره آپارتمان مبله به صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.

 

خواندن 539 دفعه

نظر خود را ثبت کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

طراحی و توسعه :نونگار پردازش
طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت