راهنمای سفر با هواپیما

 

سفر با هواپیما شاید برای اولین بار کمی دلهره آور و استرس آور است.

مثلاً از کجا بلیط هواپیما تهیه کنیم؟ وقتی به فرودگاه رسیدیم چه کار هایی باید انجام دهیم؟

چه مدارک و اطاعاتی لازم داریم؟

چه مدارکی باید در فرودگاه همراه خود داشته باشیم ؟

چه مدت قبل از پرواز باید در فرودگاه باشیم؟

و سوالاتی از این قبیل که ممکن است ذهن هر یک از ما را که برای دفعه ی اولین تجربه قصد داریم با هواپیما سفر کنیم مشغول سازد.

اگرچه گزینه ها و سوالات بی انتها به نظر می رسند اما با مطالعه ی این راهنمای گام به گام سفر با هواپیما شما می توانید با موفقیت سفر هوایی را به انجام برسانید.

تیم 021 مبله علاوه اجاره سوئیت مبله و اجاره آپارتمان مبله برای اینکه اولین پرواز خود را با استرس به نسبت کم تری سپری کنید، اطلاعات کافی را نسبت به این موضوع در اختیار شما قرار می دهد.

 

سفر با هواپیما

 

گام اول در سفر با هواپیما

ابتدا باید قبل از سفر باید از یک شرکت معتبر اینترنتی اقدام به خرید بلیط سفر با هواپیما کنید. بهترین زمان مناسب برای یافتن قیمت مناسب بلیط به صورت چارتری سه الی چهار روز قبل سفر می باشد.

از شرکت های معتبر اینترنتی میتوان علی بابا، مستر بلیت، سفرمی و ...نام برد.

گام دوم سفر با هواپیما

گامی بعدی برای سفر تهیه مدارک شناسایی لازم می باشد. برای سفر های داخلی تنها ارائه کارت ملی کفایت می کند ولی برای سفر های خارجی باید پاسپورت با اعتبار 6 ماه پس از تاریخ پرواز داشته باشید.

گام سوم در سفر با هواپیما

بعد از تهیه بلیط شما باید حداقل یک ساعت قبل پرواز در فرودگاه حاضر باشید. بعد از گذشت از گیت های امنیتی شما باید با ارائه کارت ملی و شناسایی لازم جهت دریافت بلیط پرواز خود اقدام نمایید و در صورت لازم بار خود را به قسمت مربوطه تحویل نمایید.

021Moble ارائه دهنده سرویس رزرو آنلاین آپارتمان مبله و اجاره روزانه آپارتمان مبله است. برای جستجو بین آپارتمان ها به صفحه اصلی مراجعه کنید.

 

خواندن 489 دفعه

نظر خود را ثبت کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

طراحی و توسعه :نونگار پردازش
طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت