معرفی محله فرحزاد تهران

یکی از پر طرفدار ترین تفریگاه های شهر تهران محله فرحزاد می باشد. محله فرحزاد منطقه تاریخی بوده و در یک دهه گذشته رونق بسیار زیادی گرفته است. بسیاری از مردم تهران شب های خود را در محله و باغ های فرحزاد می گذارنند. گردشگرانی که از شهرستان ها به تهران می آیند نیز می توان با اجاره آپارتمان مبله در تهران شب های خود را در باغ های فرحزاد بگذرانند.

فرحزاد

فرحزاد تا چند سال پیش تنها مسیر پیاد روی مردم به سمت امام زاده داوود بود بیش از یک دهه است که به یکی از تفرج گاه های مهم تهران تبدیل شده است. استقبال از باغچه رستوران های فرحزاد به حدی است که شب ها به زحمت می توان در این محله جای پارک مناسب و امن برای وسیله نقلیه شخصی پیدا کرد.

فرحزاد از سه محله فرحزاد شمال که بالاتر از اتوبان یادگار امام می باشد، فرحزاد جنوب که پایین تر از اتوبان یادگار امام و محله امام زاده تشکیل شده است.

ضلع شمالی محله فرحزاد به دامنه های ارتفاعات رشته که البرز منتهی می شود و ارتفاع 1800 متر از سطح دریا دارد که حد شمالی شهر تهران است. ضلع غربی آن به دره و رودخانه فرحزاد محدود می شود که از دامنه های البرز آغاز شده و تا بزرگراه یادگار امام محدوده محله را تعیین می کند. از سمت شرق نیز خیابان گلپاد و جاده قدیم امامزاده داوود و همچنین مرز بین شهرک های مسکونی و تپه های مشرف به منطقه فرحزاد به عنوان مرز شرقی محله شناخته می شوند. با اجاره آپارتمان مبله در شمال غرب تهران می توان دسترسی راحت و آسانی به محله فرحزاد داشت که می توانید شب ها به راحتی به رستوران و باغ های فرحزاد بروید و لحظات و اوقات خوشی را داشته باشید.

آدرس فرحزاد

محله فرحزاد از بزرگراه یادگار امام، جاده فرحزاد و بلوار فرحزادی شهرک غرب قابل رفت و آمد است. دهه های قبل فرحزاد در فصل تابستان به خاطر توتستان های پربارش پذیرای اهالی شهر بود. فرحزاد از محله های قدیمی شمال تهران است که از گذشته به صورت روستایی در مسیر جاده امامزاده داوود استقرار داشته و به مرور زمان و در اثر توسعه پایتخت به صورت محله ای از شهر تهران درآمده است.

برای اجاره روزانه آپارتمان مبله یا اجاره سوئیت مبله و مشاهده موارد آپارتمان مبله موجود لینک زیر را باز کنید.

اجاره آپارتمان مبله

خواندن 722 دفعه

نظر خود را ثبت کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

طراحی و توسعه :نونگار پردازش
طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت